Novinky

Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

 

      Do konce září zase všichni sháníme vhodné  penziony na červnový a srpnový týden v roce 2022 ! Kdo máte nějaký typ na 15 pokojů s polopenzí do 700,-Kč někde v Čechách, dejte vědět !

       Tenisté i kamarádi se sešli v pátek 17.9. ve Vršovicích k tenisu i společnému posezení - viz krátké video

Bohužel smutná zpráva nakonec - 25. srpna nám po dlouhé těžké nemoci navždy odešla kamarádka Pavla Spustová ve věku nedožitých 77 let. Budeme na ni s láskou vzpomínat.

       Během srpna jsme "na dvě party" podnikli inspekční cesty po penzionech. Nakonec se nám jako nejvhodnější pro naše dovolené v roce 2022 zdály Penzion Velké Dářko (www.velkedarko.cz) na červen a Penzion Žernov (u Rovenska pod Troskami) (www.penzion-zernov) na srpen 2022. Protože jsme se prakticky všichni již na oba termíny přihlašovali, zbývá asi jen několik míst (pokojů) na červnové Velké Dářko a jinak už je místo jen pro případné náhradníky (do konce února 2022 musíme zaplatit zálohy!!!)

      2021 - říjen - v úterý 12.10. proběhl již 4. bowlingový turnaj na Žižkově v Bowling - baru. Nejbližší akce: Martinská kachnička ve čtvrtek 11. listopadu U Žida ! Nezapomeňte se včas přihlásit, počet porcí omezen ! VIDEA z obou akcí již v kapitole Videa a fotoalba !

            Bohužel ještě jedna smutná zvěst - 28.11.2021 nás navždy opustila kamarádka Jitka Voříšková. Čest její památce !

     2021 - prosinec - rezervujte si v kalendáři plánované společné akce:

                    sobota 11.12. - Bowlingový turnaj v Bořivojce na Žižkově (již 5. - již na videu v příloze...)

                    pátek 17.12. - Vánoční tombola (zabalit dárek) s řízkem a bramborovým salátem - U Žida

                    úterý 21.12. - Tenisový turnaj losovaných dvojic v hale Olšanská

                    středa 29.12. - Silvestr ve Slavoji (veselé čepičky), hudba Honzy Štengla, gulášek a ovárek. Proběhlo s nebývalou účastí, videa a  fotky ze tří posledních akcí v příslušné kapitole. Další akce nejdříve v lednu 2022.

       Ihned po předsilvestrovské oslavě přišla od kamaráda Karla Walbröla špatná zpráva - po dlouhé nemoci zemřela 29.12. jeho žena Mirka Walbrölová (den před svými 80. narozeninami). Budeme na ní v dobrém vzpomínat.

 

          Stručný přehled všech 30 společných dovolených s Fernet Klubem (2005 - 2021) najdete v kapitole Videa a fotoalba ! (asi 27 minut). Jsou tam i poslední dvě plánované dovolené v roce 2021.

 

 

 

 

 

                V kapitole Různé zajímavosti si můžete nově prohlédnout vtipné krátké video z ruské vesnice (asi 3 minuty)!

 

 

 

    Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic

         Události r. 2018 -  13. Poděbrady i tenis v Čerčanech jsou za námi - viz videa. Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.

 

 

 

 

 

 

        

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   

 

   

Co již proběhlo

13.06.2019 00:00

Fotogalerie: Novinky a co se chystá

Tato fotogalerie je prázdná.