Novinky

Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

27.12.2023 00:00

 

    Koncem roku 2022 uplynulo již 60 let (!) od založení Twist Klubu (nyní Fernet Senior Klubu). K této příležitosti jsou sestřihána i dvě pamětní videa Historie ...První část je o prvních 50 letech (1962 - 2012) a druhá za posledních 10 let - již hlavně pro mladší pamětníky z nynějšího Fernet Klubu - vše v kapitole Videa a fotoalba.                                                                                                                         

     Opět smutná zpráva:  1.10.2023 nám zemřela kamarádka Jana Vejvarová ve věku 81 let !

Honza Kalenda oslavil s Fernet Klubem 70 let v Krušovické chalupě 17. 10. Fotky najdete v příslušné kapitole.

      Tradiční, již devátou,  Martinskou kachničku jsme oslavili ve dvou partách a tím i ve dvou hospůdkách - každý dle svého přání. Krátké video obsahuje stručně obě akce (viz kapitola Videa a fotoalba)

       Odehráli jsme 25.11. již 11. turnaj v bowlingu (na jiném místě než v Bořivojově - v Nuslích V Továrně) - krátké video, potom bylo předvánoční posezení s tombolou v Krušovické chalupě 14.12. (zároveň placení zálohy 1000,- Kč za pokoj na červnovou dovolenou v Putimi a výběr příspěvku na provoz našich web stránek v roce 2024). Fotky z akce byly rozeslány, video bude později.

    Silvestr 2023 jsme letos pořádali na 2 místech - U Kozla i U Dobruských - hotové je již společné video z posledních třech akcí - z tomboly v Krušovické chalupě a z obou výše zmíněných Silvestrů - viz kapitola Videa a fotoalba.

  Ještě jsou volné asi 2 pokoje na týdenní červnovou dovolenou v Putimi ! Vybraná záloha 12.000,- Kč za zatím obsazené pokoje (12 ks) byla odeslána 22.12. do penzionu Putim.  

  Tak na závěr nezbývá než popřát všem přátelům hezké Vánoce a hlavně to zdravíčko do nového roku !

  Můžete se podívat i na novou V.I.P. ročenku za celý rok 2023 (viz kapitola Videa a fotoalba !)

   Také je k dispozici nové souhrnné video (30min.) ze všech našich 36 společných dovolených (2005 až 2024). Můžete si pustit až od let, které vás již zajímají !  

    Oblíbené setkání k Vítěznému  Únoru 2024 se letos konalo v neděli 25.2. v restauraci U Kozla od 17 hodin.  Proběhlo úspěšně - viz video ve Video a fotoalba !

     V březnu měl 75 let náš kamarád od Hrocha Pavel Borovička a potom proběhl i sraz bývalých zaměstnanců n.p. Potrubí U Ferdinanda - viz krátká videa

     Březnové vítání jara s Fernet Klubem a hlavně placení záloh na srpnovou (již 36. !!!) dovolenou v penzionu U Dubu (u Tanvaldu) se konalo v hospůdce U Dobruských v pátek 22.3. od 16 hodin ! ((viz video)

     29. duben 2024 - Konečně teplý den a tak začínáme s tenisem venku ve Vršovicích !

     16. května proběhlo U Dobruských setkání bývalých pracovníků podniků TSK, Pražských komunikací a Elektrostavu - viz krátké video !

       4. června - tenisový turnaj Fernet klubu a posezení na kurtech ve Vršovicích - viz pozvánka dole, nezapomeňte včas přihlásit jídlo ! Krátké video z této prima akce - viz Videa a fotoalba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

                

   Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic - pod Různé zajímavosti (ze světa)- 2019 

         Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.

 

 

 

 

 

 

        

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   

 

   

Co již proběhlo

13.06.2019 00:00

Fotogalerie: Novinky a co se chystá

Tato fotogalerie je prázdná.