Novinky

Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

ROK 2022 :

  Největší únorovou akcí byla ale oslava kulatých narozenin Magdy B. U Žida 25.2. - video v kapitole Videa...

     Březen - 7. bowlingový turnaj proběhl úspěšně 26.3. na Žižkově - viz krátké video z akce

     Duben - 14. dubna (čtvrtek) již také proběhl 7. roč. tenisového halového turnaje na Žižkově s následujícím posezením U Žida. Již můžete shlédnout i krátké video v kapitole Videa a fotoalba !

         Náš kamarád v USA Jirka Suchánek udělal dvouhodinový rozhovor o svém útěku a životě v New Yorku ..atd. Letos by měl s námi oslavit také 60 let Twist-klubu (nyní Fernet Senior Klubu)!- viz Videa a fotoalba.

    A již tu máme květen 2022, začínáme hrát tenis na venkovních kurtech. Také jsme absolvovali v Mnichovicích tradiční májové IDY a koncem měsíce i nostalgický třídenní výlet do hotelu Nežárka v Novosedlech. Začali jsme večeří v neděli 29. května a skončili ve středu ráno 1. června. Cena byla 610,- Kč za polopenzi na den. 

     7. června budeme hrát tenisový tutnaj ve Vršovicích a od 14 hod se všichni hráči i hosté sejdeme U Žida k vyhlášení vítězů a prima obědu. Také podám poslední informace o dovolené ve Velkém Dářku (od 25.6.2022)

       Na týden do penzionu Velké Dářko nás odjelo 21 ( od 25. června), akce se vydařila, video a  fotky ve Videa a fotoalba.

    Před další srpnovou dovolenou v penzionu Žernov jsme se ještě sešli ve středu 3. srpna U Žida   po dopoledním tenisovém turnaji. Týden v Žernově u Rovenska pod Troskami začal 20. srpna. Podívejte se na video i fotky v příslušné kapitole !

Pozor, již jsme se začali přihlašovat na 33. a 34. týdenní dovolenou v roce 2023. Předběžné termíny jsou od 24. června 2023 a od 12. srpna 2023. Na srpen předběžně objednáno znovu Velké Dářko, kde se nám velmi líbilo. Na červen jsme tak trochu počítali znovu s hotelem Nežárka, ta se ale bude  zavírat !!! Zatím žádný penzion nechce (a asi ani nemůže) říci cenu za polopenzi. Volejte případné typy na penziony k říjnové obhlídce, ale hlavně se včas přihlašte (90% je již přihlášeno) !

 První prohlídku - penzionu Fousek - jsme provedli 12. října za maximální účasti zájemců (přijela 4 auta !). Penzion poblíž Zvíkovského Podhradí se nám všem velmi líbil, je opravdu luxusní (měl být na červnový termín), nepodařilo se nám zatím zjistit cenu za pobyt. 21.10. jsme provedli předběžný průzkum penzionu Babůrek a Chaty Na Lesenici u Vimperku. Penzion Babůrek se jeví dobře, ale cena za pobyt také zatím není.

    Zatím poslední dvě akce: již osmý turnaj v bowlingu na Žižkově byl v sobotu 5. listopadu (krátké video viz Videa a fotoalba). Na Martina - 11.11. - jsme se v hojném počtu sešli U Žida na zatím asi poslední (8.) kachničku se zelím a knedlíky (přišlo nás 36 ! - viz video). Bohužel se restaurace má koncem roku zavřít, tak hledáme jinou vhodnou.

 

 

 

    

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

                V kapitole Různé zajímavosti si můžete nově prohlédnout vtipné krátké video z ruské vesnice (asi 3 minuty)!

   Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic - pod Různé zajímavosti (ze světa)- 2019 

         Události r. 2018 -  13. Poděbrady i tenis v Čerčanech jsou za námi - viz videa. Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.

 

 

 

 

 

 

        

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   

 

   

Co již proběhlo

13.06.2019 00:00

Fotogalerie: Novinky a co se chystá

Tato fotogalerie je prázdná.