Novinky

Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

 

    Koncem roku 2022 uplynulo již 60 let (!) od založení Twist Klubu (nyní Fernet Senior Klubu). K této příležitosti jsou sestřihána i dvě pamětní videa Historie ...První část je o prvních 50 letech (1962 - 2012) a druhá za posledních 10 let - již hlavně pro mladší pamětníky z nynějšího Fernet Klubu - vše v kapitole Videa a fotoalba.                                                                                                                                                 Silvestr jsme už slavili 30.12. U Dobruských- viz fotky a krátké video v kapitole Videa a fotoalba !Již 9. bowlingový turnaj Fernet Klubu proběhl týden po 2. kole prezidentských voleb - v sobotu 4. února - jako vždy na Žižkově (viz krátké video). Také je ke shlédnutí i pravidelná VIP ročenka Fernet Klubu za celý rok 2022. V pátek 24.2. jsme U Dobruských oslavili 75 let Vítězství pracujícího lidu a zároveň to bylo setkání s informacemi o společných dovolených v roce 2023 (fotky viz kapitola Videa a fotoalba !)

           Březen 2023 - ve čtvrtek 30. března jsme měli  halový tenisový turnaj v Olšanské a hlavně po něm od 14 hodin asi už opravdu poslední posezení na bramborovém salátu a řízcích paní Jany U Žida (Slavoj). Potom v sobotu 1. dubna proběhl i další oblíbený turnaj v bowlingu na Žižkově s posezením v restauraci Morava. Vybrali jsme zálohy na obě letní dovolené (ještě je pár pokojů volných !!!)Videa z obou akcí již na You Tubu i na těchto www stránkách.

 Smutná zpráva: dne 8.3.2023 náhle zemřel náš kamarád Honza Brebta (roč.1940). Čest jeho památce ! Honza zemřel v den konání srazu "potrubářů" U Ferdinanda a pohřeb měl 16.3. - záznam ze srazu i z pohřbu viz video ! 

Bohužel zemřel 20.3. ještě další kamarád a člen Fernet Klubu Ladislav Skála. Budeme na něj vzpomínat .

      V červnu budeme pořádat jako vždy i tenisový turnaj Fernet Cup ve Vršovicích (za Tescem). Po turnaji ve středu 7. června bychom se měli všichni sejít od 14 hodin ke společnému posezení na terase tenisového klubu. 

       Bohužel 17. května zemřel náš kamarád Jirka Bonk, zakládající člen Fernet Senior Klubu. Bylo mu 77 let. Budeme ho postrádat na tenise i  na společných dovolených. Jirko, měli jsme Tě rádi a budeme vzpomínat !

      Pohřeb byl ve středu 24.5. v 11 hod v Nové obřadní síni Olšany. Potom po 12 hodině jsme zašli Jiříka velkoryse všichni zapít k Židovi do Strašnic i s celou Bonkovou rodinou. Pohřeb i posezení U Žida - viz krátké video ve Videa a fotoalba

     7. června jsme po tenise poseděli naposled ve Vršovicích před první letošní dovolenou ve Velkém Dářku (od 24. června). V pátek 23.6. manželé Šamšulovi definitivně končí U Žida (Slavoj). Škoda, prožili jsme tam mnoho hezkých událostí.

     9. června jsme se sešli s naším kamarádem z Ameriky - Jirkou Suchánkem v klubu U Vodárny (viz krátké video)

     Od 24. června do 1.7. jsme prožili nádherný týden v penzionu Velké Dářko na Vysočině. Byli jsme tam již podruhé (celkově již 33. společná dovolená). Video i fotky již najdete v příslušné kapitole. Před další dovolenou se sejdeme ve středu 2. srpna asi ve 14 hodin na tenise ve Vršovicích na gulášku a možná i tenisu. Nezapomeňte se přihlásit do 25.7. Magdě B. (pokud chcete "konzumovat")! 

    Bohužel letos další smutná zpráva : 21.7. zemřel náš dlouholetý kamarád a tenista Ing. Jirka Fromberger. Letos mu bylo 90 let. Pohřeb bude ve středu 26.7. v Malé obřadní síni Straš. krematoria ve 14 hod. Čest jeho památce.

     Aby nebylo dost smutných zpráv - 16. srpna náhle zemřel náš dlouholetý kamarád a člen Fernet Klubu ing. František Hinz ve věku 91 let. Budeme na něj vždy rádi vzpomínat.

   Letošní srpnový týden (celkově již 34. dovolená) jsme prožili v penzionu Babůrek u Vimperka na Šumavě. Sešlo se nás 26 ve 14 pokojích. Počasí nám přálo až moc (velká vedra), ubytování i stravování výborné.

    Můžete se již podívat i na video a fotky z tohoto pobytu v příslušných kapitolách !

Jinak první setkání po dovolené je ve středu 20. září na tenise ve Vršovicích (pozvánku jste obdrželi)

    Začínáme objíždět a zajišťovat penziony pro červnovou i srpnovou dovolenou v příštím rocr 2024. Předběžně zajištěn červen v penzionu Putim (přihlášeno 11 pokojů, volných zatím 15). Na srpen přihlášeno 13 pokojů, zatím nezajištěno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

                

   Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic - pod Různé zajímavosti (ze světa)- 2019 

         Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.

 

 

 

 

 

 

        

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   

 

   

Co již proběhlo

13.06.2019 00:00

Fotogalerie: Novinky a co se chystá

Tato fotogalerie je prázdná.