Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

 

      První loňská (2020) společná dovolená začala v sobotu 27. června v chatě Lesanka v Mariánské u Jáchymova. Měli jsme 10 pokojů pro 18 účastníků. Polopenze 565,-Kč za osobu a den. Ubytování i stravování bylo bezvadné, vydařilo se i počasí. Video i fotky z úspěšné, již 27. společné dovolené viz v příslušné kapitole !

       Další nejbližší akcí byl tenisový turnaj Fernet Cup s posezením přátel ve Vršovicích (viz krátké video) v pátek 17.7. asi od 13 hodin ! Pak už to byl od 16. srpna týden Na Kocandě v Želivu ! 

  Video a fotky ze Želivu jsou již na těchto stránkách - viz kapitola Videa a fotoalba !

      V září  jsme nejdříve sehráli 18.9. tenisový turnaj ve Vršovicích ( viz video v kapitole Videa a fotoalba). Týden potom v sobotu 26. září jsme na Žižkově uspořádali letos již druhý bowlingový turnaj losovaných dvojic. Proběhl velmi úspěšně. Můžete se v kapitole Videa a fotoalba podívat i na krátké video !  

           Prosinec 2020 - Ve středu 16.12. jsme sehráli malý tenisový turnaj v hale školy Lobkovicovo nám. a potom od 14 hodin jsme poseděli (s kamarády, kteří se předem objednali) U Žida. Proběhlo vyhlášení výsledků turnaje a po studeném bůčku s pečivem si zájemci mohli zakoupit kalendář Fernet Klubu na rok 2021. Také jsme vybírali příspěvek na další provoz našich informačních www stránek (cca 700,-Kč za rok) ve výši 30,- Kč na osobu.

            Videa z prosincového turnaje a posezení i video z V.I.P. událostí roku 2020 - viz kapitola Videa a fotoalba. 

       Protože od pátku 18.12.2020 budou zase restaurace i tenisová a bowlingová hřiště uzavřena, dohodli jsme se na dalším setkání až po novém roce. Mějte se tedy prima, hezké Vánoce, Silvestr a Nový rok v kruhu rodinném a těším se na setkání v lepších časech. Plánované dovolené nám snad už vyjdou - zaplatili jsme v lednu zálohu na srpnovou dovolenou 2021 v Hotelu Nežárka, kde se podařilo vyjednat i prima cenu za pobyt - 560,-Kč za den s polopenzí

        2021 - Květen - konečně první rozvolnění kovidových zákazů - začali jsme hrát tenis (zatím venku jen bez šaten a sprchování) a také bude i první setkání všech "ferneťáků" - do naší hospůdky Slavoj zatím nemůžeme, jsou otevřené pouze zahrádky - tak jsme se sešli na tenise ve Vršovicích ve středu 26.5. od 15 hodin (bez hraní tenisu) ! Můžete si prohlédnout i krátké video z této prima akce - viz kapitola Videa a fotoalba ! 

         2021 - Červen - od soboty 26.6. nám začala již 29. společná týdenní dovolená v chatě Lesanka v Mariánské u Jáchymova. Počasí nám přálo celý pobyt všech 25 účastníků se myslím všem líbil. Fotky již v kapitole Videa a fotoalba, video bude později !

         2021 - Červenec - 13.7. proběhl bowlingový turnaj na Žižkově a 16.7. tenisový turnaj v Čerčanech. Na obou akcích byla slušná účast závodníků i hostů. Fotky a videa později.

  

 

                V kapitole Různé zajímavosti si můžete nově prohlédnout vtipné krátké video z ruské vesnice (asi 3 minuty)!

 

     Dovolené v roce 2021: Po diskuzích s účastníky obou letošních dovolených bylo dohodnuto, že v příštím roce  bychom si rádi koncem června zopakovali týden na chatě Lesanka u Jáchymova a v půli srpna znovu zkusili hotel Nežárka, kde jsme byli loni. Od většiny účastníků dovolených 2020 mám již přihlášky na rok 2021. Prosím další zájemce o obě dovolené, aby se mi přihlásili co nejdříve - ještě je několik pokojů volných v červnu i v srpnu ! Petr O.

 

 

    Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic

         Události r. 2018 -  13. Poděbrady i tenis v Čerčanech jsou za námi - viz videa. Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.