Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

 

         2021 - Červen - od soboty 26.6. nám začala již 29. společná týdenní dovolená v chatě Lesanka v Mariánské u Jáchymova. Počasí nám přálo celý pobyt všech 25 účastníků se myslím všem líbil. Fotky i video jsou již v kapitole Videa a fotoalba !

         2021 - Červenec - 13.7. proběhl bowlingový turnaj na Žižkově a 16.7. tenisový turnaj v Čerčanech. Na obou akcích byla slušná účast závodníků i hostů. Videa z obou akcí jsou již v kapitole Videa a fotoalba !

         2021 - Srpen - od 7. srpna začínáme již 30. (!!!)  společnou dovolenou v hotelu Nežárka v Novosedlech nad Nežárkou. Jedeme tam již potřetí(!). Týden se vydařil - v přílohách Videa a fotoalba jsou fotky i video z celého týdne.

      Do konce září zase všichni sháníme vhodné  penziony na červnový a srpnový týden v roce 2022 ! Kdo máte nějaký typ na 15 pokojů s polopenzí do 700,-Kč někde v Čechách, dejte vědět !

       Tenisté i kamarádi se sešli v pátek 17.9. ve Vršovicích k tenisu i společnému posezení - viz krátké video

Bohužel smutná zpráva nakonec - 25. srpna nám po dlouhé těžké nemoci navždy odešla kamarádka Pavla Spustová ve věku nedožitých 77 let. Budeme na ni s láskou vzpomínat.

       Během srpna jsme "na dvě party" podnikli inspekční cesty po penzionech. Nakonec se nám jako nejvhodnější pro naše dovolené v roce 2022 zdály Penzion Velké Dářko (www.velkedarko.cz) na červen a Penzion Žernov (u Rovenska pod Troskami) (www.penzion-zernov) na srpen 2022. Protože jsme se prakticky všichni již na oba termíny přihlašovali, zbývá asi místo již jen pro náhradníky.

      2021 - říjen - v úterý 12.10. proběhl již 4. bowlingový turnaj na Žižkově v Bowling - baru. Video z akce v kapitole Videa a fotoalba. Nejbližší akce: Martinská kachnička ve čtvrtek 11. listopadu U Žida ! Nezapomeňte se včas přihlásit, počet porcí omezen (pozvánka Vám teprve přijde !)

          Stručný přehled všech 30 společných dovolených s Fernet Klubem (2005 - 2021) najdete v kapitole Videa a fotoalba ! (asi 27 minut). Jsou tam i poslední dvě dovolené v roce 2021.

 

 

 

 

                V kapitole Různé zajímavosti si můžete nově prohlédnout vtipné krátké video z ruské vesnice (asi 3 minuty)!

 

     Dovolené v roce 2021: Po diskuzích s účastníky obou letošních dovolených bylo dohodnuto, že v příštím roce  bychom si rádi koncem června zopakovali týden na chatě Lesanka u Jáchymova a v půli srpna znovu zkusili hotel Nežárka, kde jsme byli loni. Od většiny účastníků dovolených 2020 mám již přihlášky na rok 2021. Prosím další zájemce o obě dovolené, aby se mi přihlásili co nejdříve - ještě je několik pokojů volných v červnu i v srpnu ! Petr O.

 

 

    Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic

         Události r. 2018 -  13. Poděbrady i tenis v Čerčanech jsou za námi - viz videa. Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.