Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

 

       Během srpna 2021 jsme "na dvě party" podnikli inspekční cesty po penzionech. Nakonec se nám jako nejvhodnější pro naše dovolené v roce 2022 zdály Penzion Velké Dářko (www.velkedarko.cz) na červen a Penzion Žernov (u Rovenska pod Troskami) (www.penzion-zernov) na srpen 2022. Protože jsme se prakticky všichni již na oba termíny přihlašovali, zbývá jen několik míst (pokojů) na červnové Velké Dářko. Do konce února 2022 jsme zaplatili i zálohy na oba týdenní pobyty.

Stručný přehled všech 32 společných dovolených s Fernet Klubem (2005 - 2022) najdete v kapitole Videa a fotoalba ! (asi 27 minut). 

  Největší únorovou akcí byla ale oslava kulatých narozenin Magdy B. U Žida 25.2. - video v kapitole Videa...

     Březen - 7. bowlingový turnaj proběhl úspěšně 26.3. na Žižkově - viz krátké video z akce

     Duben - 14. dubna (čtvrtek) již také proběhl 7. roč. tenisového halového turnaje na Žižkově s následujícím posezením U Žida. Již můžete shlédnout i krátké video v kapitole Videa a fotoalba !

         Náš kamarád v USA Jirka Suchánek udělal dvouhodinový rozhovor o svém útěku a životě v New Yorku ..atd. Letos by měl s námi oslavit také 60 let Twist-klubu (nyní Fernet Senior Klubu)!- viz Videa a fotoalba.

    A již tu máme květen 2022, začínáme hrát tenis na venkovních kurtech. Také jsme absolvovali v Mnichovicích tradiční májové IDY a koncem měsíce i nostalgický třídenní výlet do hotelu Nežárka v Novosedlech. Začali jsme večeří v neděli 29. května a skončili ve středu ráno 1. června. Cena byla 610,- Kč za polopenzi na den. 

     7. června budeme hrát tenisový tutnaj ve Vršovicích a od 14 hod se všichni hráči i hosté sejdeme U Žida k vyhlášení vítězů a prima obědu. Také podám poslední informace o dovolené ve Velkém Dářku (od 25.6.2022)

       Na týden do penzionu Velké Dářko nás odjelo 21 ( od 25. června), akce se vydařila, video a  fotky ve Videa a fotoalba.

    Před další srpnovou dovolenou v penzionu Žernov jsme se ještě sešli ve středu 3. srpna U Žida   po dopoledním tenisovém turnaji. Týden v Žernově u Rovenska pod Troskami začal 20. srpna. Podívejte se na video i fotky v příslušné kapitole !

Pozor, již jsme se začali přihlašovat na 33. a 34. týdenní dovolenou v roce 2023. Předběžné termíny jsou od 24. června 2023 a od 12. srpna 2023. Na srpen předběžně objednáno znovu Velké Dářko, kde se nám velmi líbilo. Na červen jsme tak trochu počítali znovu s hotelem Nežárka, ta se ale bude  zavírat !!! Zatím žádný penzion nechce (a asi ani nemůže) říci cenu za polopenzi. Volejte případné typy na penziony k říjnové obhlídce, ale hlavně se včas přihlašte (90% je již přihlášeno) !

 

 

 

    

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

                V kapitole Různé zajímavosti si můžete nově prohlédnout vtipné krátké video z ruské vesnice (asi 3 minuty)!

   Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic - pod Různé zajímavosti (ze světa)- 2019 

         Události r. 2018 -  13. Poděbrady i tenis v Čerčanech jsou za námi - viz videa. Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.