Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

 

    Koncem roku 2022 uplynulo již 60 let (!) od založení Twist Klubu (nyní Fernet Senior Klubu). K této příležitosti jsou sestřihána i dvě pamětní videa Historie ...První část je o prvních 50 letech (1962 - 2012) a druhá za posledních 10 let - již hlavně pro mladší pamětníky z nynějšího Fernet Klubu - vše v kapitole Videa a fotoalba.                                                                                                                                                 Silvestr jsme už slavili 30.12. U Dobruských- viz fotky a krátké video v kapitole Videa a fotoalba !Již 9. bowlingový turnaj Fernet Klubu proběhl týden po 2. kole prezidentských voleb - v sobotu 4. února - jako vždy na Žižkově (viz krátké video). Také je ke shlédnutí i pravidelná VIP ročenka Fernet Klubu za celý rok 2022. V pátek 24.2. jsme U Dobruských oslavili 75 let Vítězství pracujícího lidu a zároveň to bylo setkání s informacemi o společných dovolených v roce 2023 (fotky viz kapitola Videa a fotoalba !)

           Březen 2023 - ve čtvrtek 30. března jsme měli  halový tenisový turnaj v Olšanské a hlavně po něm od 14 hodin asi už opravdu poslední posezení na bramborovém salátu a řízcích paní Jany U Žida (Slavoj). Potom v sobotu 1. dubna proběhl i další oblíbený turnaj v bowlingu na Žižkově s posezením v restauraci Morava. Vybrali jsme zálohy na obě letní dovolené (ještě je pár pokojů volných !!!)Videa z obou akcí již na You Tubu i na těchto www stránkách.

 Smutná zpráva: dne 8.3.2023 náhle zemřel náš kamarád Honza Brebta (roč.1940). Čest jeho památce ! Honza zemřel v den konání srazu "potrubářů" U Ferdinanda a pohřeb měl 16.3. - záznam ze srazu i z pohřbu viz video ! 

Bohužel zemřel 20.3. ještě další kamarád a člen Fernet Klubu Ladislav Skála. Budeme na něj vzpomínat .

      V červnu budeme pořádat jako vždy i tenisový turnaj Fernet Cup ve Vršovicích (za Tescem). Po turnaji ve středu 7. června bychom se měli všichni sejít od 14 hodin ke společnému posezení na terase tenisového klubu. Bude možno si předem objednat gulášek ( až obdržíte pozvánku na akci). U kurtů je možno bez problémů parkovat auto (Magnitogorská ulice a zajet za kurty)Počkejte ale na pozvánku, nevíme ještě, zda bude zajištěno slibované občerstvení !

       Bohužel 17. května zemřel náš kamarád Jirka Bonk, zakládající člen Fernet Senior Klubu. Bylo mu 77 let. Budeme ho postrádat na tenise i  na společných dovolených. Jirko, měli jsme Tě rádi a budeme vzpomínat !

      Pohřeb byl ve středu 24.5. v 11 hod v Nové obřadní síni Olšany. Potom po 12 hodině jsme zašli Jiříka velkoryse všichni zapít k Židovi do Strašnic i s celou Bonkovou rodinou. Pohřeb i posezení U Žida - viz krátké video ve Videa a fotoalba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

                

   Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic - pod Různé zajímavosti (ze světa)- 2019 

         Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.