Co nás čeká v nejbližší době - ( nebo co právě proběhlo):

07.02.2019 00:00

 

    Koncem roku 2022 uplynulo již 60 let (!) od založení Twist Klubu (nyní Fernet Senior Klubu). K této příležitosti jsou sestřihána i dvě pamětní videa Historie ...První část je o prvních 50 letech (1962 - 2012) a druhá za posledních 10 let - již hlavně pro mladší pamětníky z nynějšího Fernet Klubu - vše v kapitole Videa a fotoalba.                                                                                                                                

Jinak první setkání po dovolené je ve středu 20. září na tenise ve Vršovicích (pozvánku jste obdrželi)

    Začínáme objíždět a zajišťovat penziony pro červnovou i srpnovou dovolenou v příštím rocr 2024. Předběžně zajištěn červen v penzionu Putim (přihlášeno 11 pokojů, volných zatím 14). Na srpen přihlášeno 13 pokojů, zajištěno v penzionu U Dubu (u Tanvaldu). Již plně obsazeno.

     Opět smutná zpráva:  1.10. nám zemřela kamarádka Jana Vejvarová ve věku 81 let !

Honza Kalenda oslavil s Fernet Klubem 70 let v Krušovické chalupě 17. 10. Fotky najdete v příslušné kapitole.

      Tradiční, již devátou,  Martinskou kachničku jsme oslavili ve dvou partách a tím i ve dvou hospůdkách - každý dle svého přání. Krátké video obsahuje stručně obě akce (viz kapitola Videa a fotoalba)

       Odehráli jsme 25.11. již 11. turnaj v bowlingu (na jiném místě než v Bořivojově - v Nuslích V Továrně) - krátké video, potom bude předvánoční posezení s tombolou v Krušovické chalupě 14.12. (zároveň placení zálohy 1000,- Kč za pokoj na červnovou dovolenou v Putimi a výběr příspěvku na provoz našich web stránek v roce 2024). Pozvánky s informacemi včas dostanete.

  Ještě jsou volné asi 2 pokoje na týdenní červnovou dovolenou v Putimi !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

                

   Petr O. natočil pěkný adrenalinový zážitek - Létání ve větrném tunelu v Praze - Letňanech - viz kapitola Videa a fotoalba - říjen 2019 ! A nově i krásní Mužoreti z Hořic - pod Různé zajímavosti (ze světa)- 2019 

         Také se můžete podívat na Balonem okolo Řípu - let absolvoval Petr O. se snachou Martinou 16. června 2018 nad Roudnicí - viz video

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

     

         

 

 

  

 

 a U Žida od 16 hodin.