Pravidelné (stálé) akce

Každý třetí čtvrtek v měsíci se od 15 hodin scházíme na posezení u pivka v restauraci U Vodárny (na rohu Korunní a Nitranské ). Přijď i ty mezi nás, dozvíš se novinky ze světa i domova  - lépe než z TV Nova a Barrandov ! Nejbližší termín: čtvrtek 18.května 2023  !
 2015
 
 
 
 
 
    Také každý čtvrtý čtvrtek v měsíci ve čtrnáct hodin čtrnáct minut je možné se potěšit při kolektivním posezení a probírání mezinárodní i vnitrostátní situace - tentokrát v restauraci U Dobruských na Žižkově v Husinecké č.6 (U Demínky se nám přestalo líbit a tak od 26. ledna 2023 začínáme na novém místě !) Dole viz nový kalendář - Sešlost Jardy Adámka v roce 2023.
! Nejbližší termín :11
 Takto to vypadalo  U Demínky - byl to Kácovský klub české hospodské kultury a bylo tam možno kouřit. Patronem klubu byl senátor Kubera (již zesnulý).
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Každé pondělí a čtvrtek od jara do podzimu (pokud neprší) se snažíme hrát mezi 10 až 12 hodinou ranní tenisové debly na kurtech ve Vršovicích - jedna skupina v pondělí, druhá ve čtvrtek ! Podrobnosti u Magdy B., nebo Petra O.

POZOR - první jarní termín :  duben 2023  

  (za Tescem u Slavie). Přijďte posedět- je tu prima kantýna a dopolední posezení pod slunečníky Vás příjemně naladí !  Dívat se na nás při hře už asi bude horší zážitek, ale s dobrým občerstvením to určitě chvíli vydržíte !

 Dole je plánek, jak se do areálu dostat. Zaparkovat (bezplatně !) poblíž přímo za kurty v Magnitogorské ulici není velký problém. Ahoj P.O. 721910345

   Pozor, od října 2023 se znovu přesouváme do krytých hal -  vždy v pondělí dopoledne do hotelu HASA ve Vršovicích (informace Petr O.), ve čtvrtek dopoledne druhá skupina hraje v nafukovací hale u školy u hotelu Olšanka na Žižkově (informace Magda B.)